O Firmie

Jesteśmy rodzinną firmą z polskim kapitałem, która na rynku funkcjonuje od 1989 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją wapna lasowanego, jednakże w 1995 roku rozwinęliśmy naszą działalność inwestując w stację przesypową cementu. Naszym głównym profilem działalności jest produkcja betonu oraz prefabrykatów betonowych. Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą oraz transportem cementu.

Certyfikaty

Przedstawiamy Państwu certyfikaty, które gwarantują najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Produkcja certyfikowanego betonu towarowego

  • Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji Nr 157-UWB-221 wydany przez IMBiTB
  • Zgodnie z PN-EN 206 + A1:2006-12

Produkcja certyfikowanych zapraw murarskich ogólnego przeznaczenia

  • Zgodność Zakładowej Kontroli Produkcji Nr 2311-CPR-189 wydany przez IMBiTB
  • Zgodnie z EN 998-2:2016 odpowiednik krajowy PN-EN 998-2:2016-12

Produkcja mieszanek związanych hydraulicznie

  • Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji nr. 157-UWB-651
  • Zgodnie z PN-EN 14227-1:2013-10 oraz PN-S-96012:1997

Nasze zaplecze

Posiadamy zaplecze, które składa się między innymi ze wspomnianych wcześniej 3 wytwórni mieszanek betonowych. Oprócz tego, posiadamy własną bocznicę kolejową wraz z zapleczem sprzętowym do rozładunku kruszywa z wagonów, tj. koparki przeładunkowe, ładowarki kołowe oraz wywrotki umożliwiające rozładunek 2500 t kruszywa w 8h.

Do naszej infrastruktury należy również magazyn cementu luzem, który posiada zaplecze do załadunku cementowozów. Element ten znajduje się tuż przy bocznicy kolejowej, co pozwala na rozładunek wagonów z cementem bezpośrednio do dwóch silosów, który każdy pomieści do 1300 ton.

Posiadamy również magazyn kruszyw, który może składować aż do 15 000 ton surowca, własne laboratorium betonu oraz warsztat mechaniczny.

Własna flota samochodów

Firma Budet posiada także własną flotę samochodów, która jest stale budowana. Dla nas najważniejszy jest niezawodny sprzęt. Posiadanie własnych aut pozwala nam na transport betonu czy cementu do miejsca wskazanego przez klienta.

Betonomieszarki

Pompy do betonu

Cementowozy 

Wywrotki 

Samochody HDS

Własna bocznica kolejowa

Posiadamy również własną bocznicę kolejową. W prawie 100% zamawiane przez nas kruszywo do betonu transportowane jest koleją, co wiąże się z możliwością zamówienia pod konkretną inwestycję każdego rodzaju specjalistycznego kruszywa, tj. dolomitu, bazaltu, granitu czy innych. Oprócz tego, posiadamy sprzęt, który pozwala na rozładunek zamawianego kruszywa z wagonów. W naszej flocie znajdują się koparki przeładunkowe, wywrotki czy ładowarki kołowe, które umożliwiają rozładunek 2500 ton kruszywa w 8 godzin.

Obok bocznicy kolejowej znajduje się także magazyn cementu luzem, który posiada niezbędną infrastrukturę do załadunku cementowozów. Umożliwia to rozładunek wagonów bezpośrednio do dwóch silosów (każdy ma pojemność do 1300 ton).

Dodatkowo

Firma Budet to również inne elementy infrastruktury, które pozwalają nam na profesjonalne świadczenie usług oraz sprzedaż betonu czy cementu. Posiadamy niezbędne certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Zakład produkcyjny

Własne laboratorium betonu

Magazyn kruszyw przygotowany do składowania 15000 t surowca

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i inwestycje

Budet – firma zajmująca się produkcją betonu oraz prefabrykatów betonowych z Legionowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy. Gwarantujemy pełną satysfakcję!